Upominki dla gości weselnych w dzisiejszych czasach są niezbędnym elementem każdego wesela. Planując przyjęcie, w którymś momencie zadajemy sobie pytanie, jakie upominki wybrać by sprawić gościom przyjemność, powinny być one oryginalne, aby obdarowane osoby nie zapomniały wesela przez długi czas.

Co więc wybrać? Jak zrobić wrażenie, jednocześnie pozostawiając miłą pamiątkę?

Poniżej przedstawiamy kilka naszych pomysłów

  1. Jeśli potrafimy samodzielnie robić wyśmienite nalewki, świetnie się składa bowiem taki smak niewątpliwie przypominać będzie gościom o dobrej zabawie jeszcze długo po jej zakończeniu. W dzisiejszych czasach mamy ogromne możliwości, butelki bez problemu więc zaprojektować możemy sami. Możliwości jest wiele, od koloru, po wzór, ozdoby ogranicza nas tak na prawdę tylko wyobraźnia. Warto umieścić na butelce napis kojarzący się z wydarzeniem.
  2. uroczo zapakowane świeczki. Wystarczy zamówić malutkie świeczki w szklanych pojemnikach, odpowiednie kartoniki i malutkie karteczki. Taki miks zapewni piękną weselną pamiątkę. Jeśli mamy do dyspozycji większą sumę pieniędzy, na pojemniczkach możemy umieścić indywidualne napisy.
  3. mini lasy w szkle. Jeśli jesteśmy fanami roślin, uwielbiamy dzielić się miłością do nich z innymi, możemy rozejrzeć się i znaleźć miniaturowe lasy w szkle i doczepić do nich karteczkę ozdobną. Miejsce na taki miniaturowy las znajdzie się w każdym domu, nawet tym najmniejszym możemy więc być pewni że goście długo będą cieszyć się z upominku.
  4. czekoladka z napisem. Jest to bardzo minimalistyczny pomysł, aczkolwiek czekoladka z napisem, lub figurka czekoladowa to również doskonały pomysł na upominek, większość ludzi uwielbia słodycze więc reakcja będzie pozytywna.
  5. lizaki. jeśli jesteś kreatywnymi ludźmi, doskonałym wyborem będą lizaki. Wybór jest ogromny, wystarczy znaleźć odpowiednią karteczkę na której umieścimy napis, możemy również przyczepić ją ozdobnym sznureczkiem.