Zazwyczaj starałaś się tak komponować swoje stylizacje weselne, by były one jak najprostsze, aby nie przyćmiewać nimi ani panny młodej, ani nawet pozostałych gości?

W takim razie najwyższa pora pomyśleć o sobie i skończyć na moment z tą altruistyczną postawą, a skupić się na własnych potrzebach i własnym dobrym samopoczuciu. Piękna sukienka na wesele od razu wprowadzi się w lepszy nastrój i sprawi, że będziesz znacznie lepiej się bawić. To, jak się czujemy w swojej skórze, wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie. Jeżeli więc ostanie wesela nie były dla ciebie najprzyjemniejsze, być może w jakimś stopniu wynikało to z faktu, że nie czułaś się na nich zbyt dobrze, ponieważ uważałaś, że pod względem wyglądu odstajesz od innych. Teraz może być zupełnie inaczej. Teraz możesz w końcu prawdziwie zadbać o swoją prezencję i choć ten jeden raz kupić sobie coś efektownego, a wręcz zjawiskowego. Czymś takim będzie właśnie sukienka zdobiona efektownymi bufkami.

Bufki, kojarzone ze strojami z lat osiemdziesiątych i modą bardzo artystyczną, wróciły do łask, tyle że w delikatniejszej wersji. Co prawda one same w sobie dalej są duże i dzięki temu efektowne, ale występują na sukniach o minimalistycznych formach i stonowanych jasnych kolorach, dzięki czemu ostatecznie taka kreacja dalej prezentuje się stylowo i uroczo, a nie wygląda tak, jak gdyby była strojem scenicznym. W bufkach zadasz szyku. W ciągu ostatnich sezonów regularnie widuje się je w stylizacjach wszystkich znawczyń mody, influencerek czy trendsetterek. Dawniej zdobiono nimi przede wszystkim bluzki z krótkim rękawkami oraz koszule z dłuższymi rękawami, a teraz mogą je zawierać nawet sukienki na wesele.

Te niezwykle romantyczne kreacje pozwolą ci się poczuć jak bohaterka jednej z romantycznych powieści Jane Austen. W takim stroju świetne samopoczucie masz po prostu zagwarantowane!