Ślub o konkretnym zapachu przewodnim to moda, która dopiero dociera do nas z bardzo daleka, ale już cieszy się ogromnym uznaniem. Zapach wesela oraz ślubu jako motyw przewodni staje się coraz bardziej popularny nie tylko za granicą, ale również między innymi w Polsce.

Co dokładnie oznacza personalizowany zapachem ślub?

Dzięki konkretnemu zapachowi jesteśmy w stanie niemal przenieść się w czasie. Nuta zapachowa, którą czuć będziemy podczas tego szczególnego dnia, towarzyszyć nam będzie już przez całe życie. Jeśli dany zapach poczujemy po latach np. w kawiarni czy kinie to od razu przeniesie on nas do wspomnień ze ślubu i wesela. Wybierając zapach na ceremonię oraz wesele weźmy pod uwagę taki który zawróci w głowie nie tylko nam, ale również naszym gościom. Odpowiedni zapach to taki który będzie się dobrze kojarzyć parze młodej oraz zaproszonym ludziom.

Przygodę z nutą zapachową zaczynamy od zaproszeń, które wręczymy naszym gościom. Zaproszenia perfumowane o nucie, która będzie towarzyszyła podczas sakramentu małżeństwa oraz późniejszej zabawie przywoła pierwsze wspomnienia o chwili wręczania zawiadomień podczas ślubu. Świeczki zapachowe, kadzidła, opryskane mgiełką serwetki i obrusy, pachnące podziękowania dla gości oraz dyfuzory zapachu wyręczą nas w tym, aby zapach waszego ślubu zapadł na zawsze w pamięci gości.

Jeśli zależy wam na tym, aby wasza ceremonia kojarzyła się z nietypowym zapachem, możecie skorzystać z usług perfumiarza. Perfumiarz skomponuje wasz osobisty zapach, dzięki czemu wasz wyjątkowy dzień będzie niepowtarzalny.