O nas

FIRMA

ZBUDOWANA NA MARZENIACH

Założona w 1999 roku przez Ivano Panzeri, osiągneła imponujące wyniki tworząc rozpoznawalną markę na rynku włoskim, uznaną przez ekspertów za najbardziej rozwijającą się markę ostatnich lat w sektorze fryzjerstwa, Zoneconcept, jest jednym z kluczowych graczy zarówno na rynku włoskim jak i międzynarodowym. Obecnie jej produkty sprzedawane są w ponad 40 krajach świata. Wynik ten został osiągnięty dzięki zaawansowanym badaniom technologicznym związanym z tworzeniem formuł produktów oraz kreatywnej i innowacyjnej kampani marketingowej jak również bezustannego oraz zręcznego poświęcenia profesjonalistów, którzy dzielą się wizją oraz wytrwałością założyciela firmy.

Od wielu lat jesteśmy stałym partnerem firmy zoneconcept w Polsce. Oferujemy i wprowadzamy najnowsze produkty jednocześnie z ich światowymi premierami.

 

Staramy się aby nasza oferta była zawsze aktualna a dostawy były jak najszybsze. Zachęcamy do odwiedzania i subskrypcji naszego sklepu dzięki czemu można zapoznać się z naszymi najnowszymi promocjami i obniżkami.

 

Pozdrawiamy

Zespół strony zoneconcept.com.pl