Kolekcje

Naszym wyzwaniem jest używać naturalne oraz organiczne składniki bez kompromisu z jakością oraz doskonałością. Każdy składnik aktywny jest starannie dobrany o długotrwałym efekcie na zdrowiu włosów oraz wyglądzie. pozostawiając je podatne, promienne i pełne życia.

Z serca laboratoriów badawczych z.one concept powstała nowa koloryzacja, gwarantująca optymalne rezultaty i wyjątkową moc regeneracyjną.Produkt, który posiada niezwykłe właściwości i dostarcza koloryzowanym włosom promienny blask.

Simply Zen tworzy nowe podejście do pielęgnacji włosów, jest wynikiem kombinacji naturalnych elementów oraz najnowszych odkryć technologicznych, aby uzyskać optymalne efekty, które w pełni podkreślą naturalną równowagę ciała i umysłu.

Kultywuje tradycję pielęgnacji męskiego zarostu i włosów, oferując kompleksowe i zaawansowane rozwiązania. To wyrafinowane i proste zarazem konkretne produkty, tworzące kompletną serię pielęgnacyjną. To obowiązkowa pozycja dla każdego, kto pragnie prawdziwie dbać o swoją urodę.