Fotoplakaty

Państwo Młodzi gwiazdami wieczoru!

 
 

Fotoplakat to nowy i niebanalny sposób na pamiątkowe wpisy od gości weselnych... 

Coś, co wyróżni Państwa uroczystość i zaintryguje uczestników.

 


Jest to zdjęcie wydrukowane w dużym formacie, z Parą młodą w centrum, oprawione w estetyczną aluminiową ramkę, dostępną w trzech kolorach - złotym, srebrnym i czarnym.

 

Przy tworzeniu projektu tej nowoczesnej księgi gości zachęcamy do eksperymentów i stworzenia wraz z naszymi grafikami kolaży z wielu fotografii. Każdy fotoplakat  może być też opatrzony dowolnym hasłem lub cytatem. Obok zdjęcia, znajduje się miejsce na pamiątkowe wpisy.

 

Idealnie jest umieścić fotoplakat na sztaludze w widocznym miejscu sali(możemy taką sztalugę wypożyczyć), by nikt nie zapomniał o złożeniu swojego podpisu.

 

Nasze Propozycje Dostępne są w formatach od 40x50 do 60x80.
Tak przygotowany fotoplakat może stać się prezentem-niespodzianką dla uczestników imprezy.


 


 

fotoplakat kopia


Rozmiar Fotoplakatu 40x50cm 50x70cm 60x80cm
Cena Fotoplakatu 150zł 180zł 220 zł

 Cena zawiera :

- przygotowanie grafika,

- wydruk fotograficzny ,

- ramkę aluminiową z demontowaną szybką na czas uroczystości

Czas realizacji 2-3 dni robocze

Wszystkie Terminy Realizacji dotyczą czasu po otrzymaniu niezbędnych materiałów od klienta, wpłaty zaliczki na konto oraz akceptacji wersji podglądowej .


 

   Jeśli masz pytania napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

asics pas cher nike air max baratas kanken backpacks sale nike air max pas cher nike air max goedkoop ray ban pas cher nike sko norge stylo mont blanc nike air max baratas