Dla rodziców

Jak sprawić, by podziękowania smakowały niezwykle słodko?

Nowość! – Czekoladowa wiadomość.

 Ciekawym i zaskakującym sposobem na przekazanie niezwykle ważnych słów może być zapisanie ich za pomocą czekoladowej tabliczki.

 

Składa się ona z kostek z białej i ciemnej czekolady z literami i znakami, z których można ułożyć szczególne teksty, jak np.:
Dziękujemy Kochani Rodzice, Wszystkiego dobrego na nowej drodze życie, lub Czy wyjdziesz za mnie?
Wiadomość może pomieścić od 6 do 70 znaków. Zapakowana jest w pięknie zdobione pudełka lub skrzynkę.
Tym niebanalnym upominkiem mogą Państwo wpłynąć na to, jak będą smakowały Wasze słowa.

chocotelegram kopia

czas realizacji 3-4 dni robocze

Wszystkie Terminy Realizacji dotyczą czasu po otrzymaniu niezbędnych materiałów od klienta, wpłaty zaliczki na konto oraz akceptacji wersji podglądowej .

 


 

Fotografia jako pamiątka szczególnie bliska jest Rodzicom, którzy patrzą na swoje dzieci...

 Podarujcie Państwo swoim Rodzicom Wasze ślubne zdjęcie z osobistą dedykacją.

 

Fotografia może być w wymiarach 30x40 lub większa, 50x70, 40x60, 60x80. Oprawiona w piękną, prostą i bardzo elegancką ramką, lub wydrukowana na płótnie, będzie wspaniałą ozdobą domu i sentymentalną pamiątką. Ten rodzaj podziękowań może składać się z jednej fotografii, kolażu kilku zdjęć, bądź całej galerii.

czas realizacji 2-3 dni robocze

 


A może niestandardowo?
Młoda Para jak z okładki.

Dosłownie!

 Doskonałą i ciekawą pamiątką ślubną może być wydruk fotografii ślubnej w stylistyce pierwszej strony gazety lub kolorowego magazynu z zachowaniem oryginalnej szaty graficznej danego czasopisma, lub popularnej gazety codziennej. Data i rok zostaną dopasowane do okoliczności. Ślub jak z bajki i Para Młoda w samym centrum przepięknej dekoracji, lub Nowożeńcy jako bohaterowie newsu z pierwszych stron gazet? Teraz jest to możliwe dzięki usłudze Młoda Para jak z okładki.
Gwarantujemy wydruk najwyższej jakości, modyfikowany na specjalnej maszynie do powiększeń. Zapewni to najwyższą jakość i trwałość finalnego produktu.
Usługa ta świetnie sprawdza się również jako prezent dla Młodej Pary. Wystarczy zdjęcie Młodych np. z okresu narzeczeństwa, pomysł na wiadomość dnia i ten bardzo ciekawy wydruk można wręczyć Nowożeńcom jako nietypowy prezent ślubny. Efekt zaskoczenia i rozbawienia gwarantowany!

 

 


 

Drobne prezenty

 By moc życzeń słownych i drukowanych wzmocnić, proponujemy drobne upominki dla Rodziców Państwa Młodych, dziadków, chrzestnych oraz gości.

Kosze okolicznościowe

 Elegancki i strojny prezent. Kosz wypełniony słodyczami, prezentami bądź produktami, które wybrali Nowożeńcy. Sprawdzi się jako prezent dla Rodziców, dziadków bądź chrzestnych. Można pięknie przyozdobić wstążką personalizowaną
Kosze kwiatów  Kwiaty od lat towarzyszą wszelkim imprezom okolicznościowym. Proponujemy wspaniałe zestawy koszów kwiatowych, przygotowywane przez profesjonalistów. Piękny i klasyczny dar Młodych dla tych, którym wiele zawdzięczają.

Zestawy decoupage

Ciekawym pomysłem na prezent z pewnością okażą się także zestawy eleganckich, drewnianych akcesoriów w skład których wchodzą:
skrzyneczka z dedykacją, zdjęciem Młodej Pary lub dyplomem na wieczku (skrzynka w rozmiarach od 4 do12 przegród) ręcznie robione świeczniki (w trzech wysokościach), serwety do kompletu, obrączki na serwety, serwetniki, zegary, skrzynki na klucze, lub inne produkty wybrane przez Młodych. Zestawy mogą być przygotowane pod kolor wnętrz, dekoracji ślubnych lub w stylu zaproszeń, by wraz z nim tworzyły piękny „ślubny zestaw pamiątkowy”. Dodatkowo świetnie sprawdzają się jako praktyczny podarunek, skrzynka może pełnić rolę bardzo eleganckiego pojemnika na herbatę lub inne drobiazgi.
 


 


Dyplomyw okładkach

To idealne rozwiązanie na oprawę szczególnego tekstu lub życzeń. Drukujemy gotowe teksty podziękowań, jednak gorąco polecamy skorzystać z opcji indywidualnego tekstu, napisanego tylko dla Państwa na specjalne zlecenie. Zapraszamy do zakładki Studio Słowa.

 

 

asics pas cher nike air max baratas kanken backpacks sale nike air max pas cher nike air max goedkoop ray ban pas cher nike sko norge stylo mont blanc nike air max baratas