Dla gości

 

 

 

 

Bardzo miłym gestem jest podziękowanie gościom weselnych za przybycie na uroczystość ślubną. Nawet najdrobniejszy podarunek przekaże wiadomość, że Państwo Młodzi są bardzo wdzięczni za dzielenie z nimi tej wyjątkowej chwili i każdemu z osobna chcą podziękować, bo każdy z gości jest dla nich kimś wyjątkowym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:


 

pudelkosukienka

pudelkozewstazka

pudelkozwykle

woreczki

      

Dekoracyjne pudełeczka na słodycze lub inny drobiazg, obwiązane wstążką z imionami

Państwa Młodych oraz datą Ślubu

 

Pudełka w kształcie krzesełek, trójkątne, wykonane z papierów perłowych na wzór zaproszeń.

   

podziekowania cukierki kopia

Ozdobne woreczki z cukierkami


 

2 w 1 czyli winietko - prezenty,  trójkątne pudełko z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem każdego z gości, w którym znajduje się symboliczny upominek, jak np. rafaello, stylistyka takich winietek – prezentów jest zgodna ze stylem zaproszeń

 Wszystkie pudełka klient otrzymuje do samodzielnego złożenia.

Drukowane podziękowania -  przygotowywane na wzór zaproszeń (ze zdjęciem, lub elementem graficznym – zapraszamy do działu zaproszenia)

 


 

   

 Figurki na tort aniołki, żabki oraz możliwość indywidualnego zamówienia

 


podziekowania cukierki z nadrukiem


Czekoladowe Podziękowania - cukierki czekoladowe z imionami Pary Młodej, datą ślubu, ulubionym cytatem bądź podziękowaniem za przybycie.

 

Coraz częściej Młodzi zamawiają drobne słodycze, które wręczają gościom po ceremonii zaślubin w Kościele lub USC w specjalnie udekorowanych koszach (goście mogą także częstować się sami po złożeniu życzeń). Słodycze pojawiają się także na  stołach, gdzie owinięte w papierki z fotografią Młodych lub napisem, leżą obok winietek, pełniąc słodki dodatek do dekoracji weselnych.


 

   

Słoiczki z miodem akacjowym - elegancko ozdobione wstążką i karteczką z podziękowaniem

   

asics pas cher nike air max baratas kanken backpacks sale nike air max pas cher nike air max goedkoop ray ban pas cher nike sko norge stylo mont blanc nike air max baratas